Radyolar

Slow Türk

Camelot Arşiv

Oyun Başlangıcı


Oyun Başlangıcında Yapılması Gerekenler

Oncelikle Facebook'dan Kingdoms Of Camelot Sayfasina (Hayran Ol ,İzle, Beğen) Üye Oluyoruz.. Ardından Uygulamaya Git'e Tiklayip Oyuna Giriş Yapıyoruz..Ardından Assağidaki Resimi Takip Ediyoruz..

http://img202.imageshack.us/img202/6403/oyunakayt.jpg

Bu Asamalari Gectikten Sonra Oyun Sizi Otomatik Olarak Yonlendirecektir Ve Artik Oyunu Oynamaya Baslamis Olacaksinizdir..

Saha Genisletmesi Sehir Buyutme Haritadan Saldirilar İttifaga Uyelik Ve Daha Birçok Özellikler İle Karsılasmaya Baslayacaksiniz Sitemizde Umarim Detaylı Bilgileri Bulabilirsiniz.. 

OYUN ANA GÖRÜNTÜSÜ

 http://img266.imageshack.us/img266/7711/anamenu.jpg


Kırmızı 1

Mağaza

Para Karsiliginda Oyundan Oyunu Kolaylastirici Malzeme Temin Edebileceginiz Bolumdur

Çalışmalar

Bu Bolumde Oyunu Gelistirmenize Bagli Oduller Verilecektir Örneğin Baraka Seviye 1 Yapilinca Calismalar Yazan Bolumde Yuvarlak İçerisinde 1 Yazacaktir Girip Buradan Ödül Al Diyerek Ödülünüzü Alabilrsiniz.

İttifak

Oncelikle Bir İttifaga Girebilmek İcin Şehirden Elclik Kurmaniz Gerekmektedir Seviye 2 Oldugunda İse Kendi İttifaginizi Kurabilirsiniz Bu İşlemlerin Hepsini Yapacaginiz Bolum İttifak Bölümüdür.

Mesajlar

Gelen Giden Mesajlari Gorebileceginiz Kullanıcılara Mesaj Gonderebileceginiz Tasıma Saldirma Saldiri Yeme Gözlemleme Vb Faaliyetlerin Raporlarina Ulasabileceginiz Bölümdür.

Öğelerim

Burada Size Ait Olan Eşyalar Bulunur Bunlar Magazada Bulunan İtemlerin Size Ait Olanlaridir.

Kırmızı 2

Oyuncu İsminiz Kudret(puan)iniz Ve Level(seviye)inizin Yazdiği Bölümdür

Kırmızı 3

Şehir

Şehir Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin .. TIKLAYINIZ

Ayrıca Resimde Gördügünüz Mavi Kısımlarda Orada Acilanacaktir.

Saha

Saha Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin .. TIKLAYINIZ

Harita

Harita Hakkına Daha Detaylı Bilgi Almak İçin .. TIKLAYINIZ

Saray

Şato Görünümünü Degistirebileceginiz Sadece Görsel Bir Alandir Ayrıca Bilgileriniz Saray'a Tikladiginizda Ust Kısmında Yazacaktir.

Kırmızı 4

Altin Yiyecek Kereste Taş Cevher Üretilen Hammdelerin Miktarini Görebileceginiz Bölümdür..

Kırmızı 5

Ücretli Hediye Kısa Yollari Sandiklar PayPal vb.Ürünleri Para Karsiliginda Almanizi Saglar.

Kırmızı 6

6. Bölümde Mağazadan Alinacak Refah Günü - Refah Haftası - Mahsul Duası - Hasat Kurbanı - Rahip Lütfu - Dini Tören - Gnom Taş Kesici - Gnom Taş Ocakları Ekibi - Cüce Madencilik Aletleri - Cüce Yardımı Gibi İtemleri Kullandiktan Sonra Bitime Ne Kadar Surelerinin Kaldiginin Göründügü Bölgedir.

Kırmızı 7

3 Bölümden Olusur (İnşa Eğit Pazar) İnşa Burada Bina Ve Arastirma Sureleri Kısayol Hızlandirma Linki , 5 Facebook Arkadasinizin 5 İttifak Arkadasinizin Yardimlarinin Göründügü Küçük Bir Mönüdür. Örn; Barakalar (Seviye8)1saat 13dakika Hızlandır Yardım eden arkadaşlar: 2Alliance helping: 5 Eğit Bu Bölümde de Savunma İçin Sur'dan Yapilan Üretim İle Barakadan Yapilan Üretim Görünecektir

Örn; Barakalar (Seviye8)1saat 12dakikaHızlandır

Yardım eden arkadaşlar: 2Alliance helping: 5

Geometri (Seviye9)10saat 29dakikaHızlandır

Yardım eden arkadaşlar: 3Alliance helping: 5

Balista4saat 18dakika

Tutar: 499

Surlara Monte Edilmiş Tatar Yayları6saat 27dakika

Tutar: 694

Kırmızı 8

Bu Bölümde Kaleler Arasi Geçis Yapmanizi Sağlayacak Kale Hakında Bilgi Edinebileceginiz Cubuk Vardir. I - II - III - IV - V ...

Kırmızı 9

Merlin'in Sihirli Kutuları Oyna Bu Bolumde Günlük Kazandiginiz Jetonlari Kullanarak Süpriz Hediyeler Kazanabileceginiz Kutulari Acmaniz İçin Kısayoldur Kırmızı 10

Sohbet Modülü Lütfen Bunun İle İlgili Bilgi İçin ....TIKLAYINIZ

Kırmızı 11

Bu Bolumde İttifak Üyesiyseniz Çevrim İçi Olan Üyeleri Görebilmenizi Saglar Ayrıca Sistem Yetkilileri Tarafindan Düzenlenecek Turnuva Sırlamalarini Sonuclarinida Buradan Takip Edebilirsiniz. 

Kırmızı12

Kalenizin Adı Kalenize Genel Bakıs Stok  : Saatte Yapilan Üretimi Ve Sahip Oldugunuz Hammade Miktarini Gösterir Şövalyeler  : Sovalyelerinizi Ve Özelliklerini Gösterir Ordu  : Barakadan Yapilan Üretim Askerlerini Gösterir Savunma Birimi : Surdan Üretilen Birimleri Gösteri

Kırmızı 13

Facebooktan Davetli Arkadaslarinizi Görebileceginiz Bolumdur Bazi Oyunculara Tiklayıp Bonuslar Kazanabilirsiniz Bazilari İse Sönüktür Bunun Nedeni Farkli Serverlarda Olusunuzdur.

Kırmızı 14

Sayı Tahtası Buradan Oyunculara İttifaklara Ve Bu Oyuncularin Bilgilerine Ulasabilirsiniz Kudret Sıralamasi Dısında Alt Kısımda Oyuncu Ve İttifak Arama Kutulari Vardir Buraya Yazip İstediginiz Oyuncunun Kac Kalesi Hangi Sehirde Hangi Kordinaatta Ogrenebilirsiniz.

Binalar İle İlgili Bilgiler İçin ... Tıklayınız

Saha İle İlgili Bilgiler İçin ... Tıklayınız

Harita İle İlgili Bilgiler İçin ... Tıklayınız

Bozkırlar İle İlgili Bilgiler İçin ... Tıklayınız

Barbar Kamplari İle İlgili Bilgiler İçin ... Tıklayınız

Sohbet Modülü İle İlgili Bilgiler İçin ... Tıklayınız

Kutucuklara Tıklayın Kendi Müziginizi Kendiniz Yaratın!